Pārgājiena dalībnieki

Garās distances pārgājiens

Nr. Komanda Sastāvs Pilsēta
1. Blondīnes mežā Ieva Livčane
Ilze Andrijauska
Arta Liepiņa


Rīga
2. FujFunjka Aleksandrs
Aleksandra
Valerija
Arina

Rīga
3. N Normunds
Ineta
Linda


Tukums
4. Divas Saules Vija Olte
Dace Preimane



Lielvārde
5. SeskLāči Dairis Lācis
Daira Lāce
Ieva Seske
Andris Seskis

Rūjiena
6. MI Ilva Brenča
Mārtiņš Brenčs



Tukums
7. 3 no Tukuma. Inita Endzele
Jānis Kalniņš
Aneta Miķelsone


Tukums
8. Novicāni Rūdis Novicāns
Rūta Estere Novicāne



Rīga
9. Reinis&Liāna Reinis Skorovs
Liāna Lastovkina



Rīga
10. FOOD IS LIFE Krista
Zane
Laura
Oļesja
Artūrs
Rīga
11. Vāveres Evija G
Nataļja K
Jeļena K


Rīga
12. Lieliskais TRIO Inese
Atvars
Oskars
Puse

Rīga
13. Lazdiņi Helēna Lazdiņa
Māris Lazdiņš



Carnikava
14. E&R Evita
Rihards



Rīga
15. A komanda Andis Tulinskis
Alīna Tulinska
Arta Jaudzeme


Jūrmala
16. Paegļu vilki Aivis Karlsbergs
Inita Janovska-Karlsberga



Cenu Pagasts, Jelgavas Novads
17. Brīvdienu atlēti Kārlis
Sabīne
Melita
Sarma

Rīga
18. Četrinieks Egita
Aigars
Mārtiņš
Linda

Grobina
19. Četri vilki Silva
Miks
Arnis
Iveta

Riga
20. Nu aiziet, tālāk iet! Regīna Balode-Bērziņa
Kārlis Balodis-Bērziņš
Sandra Balode
Amanda Simona Balode

Rīga
21. Banda Jūlija
Jūlija
Maksims


Jūrmala
22. Bitīt' matos! Līga Beila
Dzintra Pētersone



Rīga
23. Klačiņas Līga Cerbule
Linda Tišanova
Santa Kāpiņa


Rīga
24. Zelta caunas Sabīne Vasiļevska
Kristīne Bļujus



Rēzeknes Novads Nagļi
25. Čiekuri Sanita Junele
Ailita Kante
Ilze Žēpere


Rīga
26. Bērziņas Olita
Nora



Rīga
27. Sen neesam tikušās! Laine Rupeika-Ruža
Irina Novosjolova



Rīga
28. Klidziņas kupātu ēdājas Ieva Šteinberga
Inese Daniele
Aiva Dzenīte
Una Vjatere

Rīga
29. Daugava Ainis
Elīna



Rīga
30. Nespartivnie Anastasija Packana
Dagmāra Opelte



Rīga
31. Feinās Rēzija Marta Spudas
Kristīne Spudas



Penkule
32. Saimnieki Ravis Kazainis
Egils Kazainis



Dorupe
33. Mitrofanovi Ingus
Rolanda



Rīga
34. Fridas iedvesmotas Andra Vanaga
Guna Emilija Zobena
Aiga Maurina


Ķekava
35. La Dolce Vita Vita
Jānis



Jelgava
36. Slinkās aktīvistes! Dina Kupča
Inese Orlova



Rīga
37. Kalnā kāpēji Ināra Nordena
Arturs Nordens
Alise Nordena
Megija Nordena
Zane Eglīte
Bēne
38. Kaimiņu būšana Liene Puja
Valdis Puja
Arnita Šteinberga
Jānis Šteinbergs

Jelgava
39. Draudzenes Laine
Armanda
Una
Jolanta

Kuldīga Dobele Jelgava
40. Ticētāji brīnumiņiem Artis Lūsis
Rolands Tīss
Oskars Blathens


Ogre
41. Eži Andis Užulis
Rita Jansone



Jēkabpils, Carnikava
42. Karaliskie ozoli Kristīne
Guntars



Riga
43. NZ Liene Kubliņa
Dace Muiženiece
Keita Konstantinoviča


Rīga
44. Bez nosaukuma Ivars Ābelītis
Elīna Gapijenko-Ābelīte
Agnese Stafecka
Francis Pogulis

Jaunmārupe
45. Skultinieki Gints Reinfelds
Anda Klauža



Pinki
46. Radinieces Katarīna
Marina



Mārupe
47. Saies Agnese Melgaile

Laila Balkusa
Kristīne Rolova
Gunita Laurēna
Ķekava
48. Lēnie Linda
Agnis



Rīga
49. Sarmītes Sarmīte #1
Sarmīte #2



Jelgava
50. Baigie veči Armands Krastenbergs
Edgars Krastenbergs
Ūldis Krastenbergs

Raitis Dreika
Jūrmala
51. Eijafjadlajegidls Mareks
Ilona
Gatis


Rīga
52. E&D Egita Livmane
Dmitry Livmanis
Vija Vovka
Elīna Pļaviņa

Rīga
53. Kusties! Baiba
Dzintars
Zane


Rīga
54. Palmu ielas republika Roberts Užulis
Miks Užulis



Rīga
55. S&B Santa
Baiba



Rīga
56. Tenbergi Dace Tenberga
Laura
Gustavs


Plieņciems
57. Draudzīgie labumi Kristīne Kopštāle
Ieva Kuzmina



Rīga
58. Vienule Indra




Talsi
59. Pārgājienu komanda Linda Šalučka Šteinblūma
Agnis Šalučka Šteinblūms
Diāna Bahmane
Ivo Bahmanis

Rīga
60. Hansoni Andis Hansons
Inta Hansone
Dace Kudrjavceva
Valērijs Dudics

Dobele
61. 2F Gints Fjodorovs
Paula Fjodorova



Tukums
62. Nav ne jausmas kas mēs ejam Maruta Galeniece




Rīga
63. Meža Draudziņi Arita Hausmane
Martins Streihfelds



Riga
64. Inga 1 Inga Šarakova
Inga
Kristīne Ķ


Rīga
65. Bella Ciao Krista Zaļepska
Annija Ozola
Anita Ziemane
Egita Lazda

Ventspils
66. Party animals Līga Zolberga
Kristīne Spilberg
Ansis Grornavs
Artūra Evarts

Ādaži
67. #uzvisiemlaikiemslēgts Oksana Krīgere
Ilona Kalniņa
Marika Tropiņa


Rīga
68. TRĪSDIMENSIJA Agnis Apinis
Agnita Apine
Gatis Laizāns


Jelgava
69. Vecumnieki Ainars Balcers
Marika Toma
Kristīne Celitāne


Vecumnieki
70. TrenereLii Ligita




Rīga
71. Žiglis & Nežigles. Kaspars Kiršteins (A.k.a Žiglis)
Lāsma Kiršteine
Evija Rāviņa


Ķekava
72. Piedzīvojumu meklētāji Māris
Oļesja
Viktorija


Tukums
73. Augšup! Agnese Rūdule
Ilze Sauleskalna



Tukums
74. 703 meitenes Ilze Kraukle
Olita Āboliņa
Aivars Birks


Rīga
75. Gājēji Kapteinis
Kristers



Rīga
76. Vilciens Dārta Belcāne
Mārtiņš Skraucis
Kaspars Dāvidsons
Kristīne Plaude-Dudko

Tukuma
77. 3 Pipari Gunta Roziņa
Rauls Roziņš
Samanta Roziņa


Salaspils
78. Komamda Kapteinis




Rīga
79. Ātrās kājas Agnese Raubena
Baiba Zēbolde



Rīga
80. Mājas sēnes Linda
Rihards



Rīga
81. Fossil Hunters Sandra Dombrovska
Tatjana Visotina



Salaspils/ Rīga
82. HES Alvis Mats
Antra Beitāne



Rīga
83. Blefa Meistari Māris Bošs
Kristaps Pilskalns



Rīga
84. Vīngliemeži Vita Helmane
Simona Helmane
Inta Karlsberga
Dace Ceriņa
Edvīns Helmanis
Tukums
85. Uz priekšu atpakaļ ceļa nav! Daira Jansone
Sindija Čable



Rīga
86. Kaktusi Valentīna Matjušenko
Lāsma Avotiņa
Jevgēnijs Meļņikovs


Mārupes Novads, Rīga
87. snaiperminka Lauris Lubgans
Agita Šīmane



Rīga
88. Pastaiguļi Jānis Leimanis
Klāvs Sebris
Evita Mukāne
Līva Skolmeistare

Mārupe
89. RigaRunners Iveta Grīnfelde
Sanita Gertmane
Edijs Tropiņš
Rūdolfs Leimanis
Ieva Baldiņa-Brūklīte
Rīga
90. Kamuflāžas bruņinieki Edijs Muižnieks
Andris Kokins
Gatis Kokins
Māris Bērsons

Kandava Tukums
91. Jūrmalas Asari Jānis Birģelis
Ligita Leitlande



Jūrmala
92. Zelta Vienradzis Kaspars Rimša
Anda Celitāne



Gātciems/pūre
93. Dzērvītes Anna
Sindija



Jēkabpils
94. Sančo galms brīvsolī Santa Balaša
Guntars
Lauris
...

Rīga
95. Starneši Guntis Jēkabsons
Andrejs Matvijenko
Dāvis Jākobsons


Tukums
96. Bet Maršals palika mājās Edgars
Sigita



Skrīveri
97. Smaragda Spīganas Linda Loce
Sarmīte Loce
Māra Miķelsone


Rīga
98. Sarmītes Sarmīte#1
Edgars



Jelgava
99. Rakamakafon Andris
Elīna



Jelgava
100. Ejam! Jolanta
Jānis
Dzintra
Andris

Cēsis
101. Laikapstākļi Marta Poča
Edgars Zeibots
Linda Dinbire
Laura Komarovska

Rīga
102. Evergrands Kristaps Jermacāns
Jānis Kurpnieks



Riga
103. GTA Hugo Ezeriņš
Daiga Ezeriņa
Sigita Spale


Rīga
104. Zaķi Guntars Indriksons
Elita Indriksone



Jelgava
105. Profesija Betmens Edžus
Evija
Martins


Ķekava
106. Miko Krista Sudāre
Jurģis Sudārs



Rīga
107. Dobeļi Edgars Dobelis
Iveta Dobele



Jēkabpils
108. Auglīši Elly
Jay



Rīga
109. Superīgā Edīte




Rīga
110. R Regīna




Carnikava
111. Mārupes Bebri Māris Čīma
Elīze Eiduse
Zane Vītola
Artis Čonka

Mārupe
112. Susļiki Pjotrs
Aina
Marita
Sendija
Elza
Rīga
113. T-Street Viktors Rūsa
Karīna Krista Sproģe



Tukums
114. LINGAS Sabīne
Reinis



Rīga
115. Piepes Signe Kreicere
Kintija Pērkone
Ksenija Ļohina
Lelde Ozoliņa

Rīga
116. Es Jevgenija Belakova




Riga
117. Dvinsk Turists Aleksandrs Rodčenko




Daugavpils
118. Ašās Ilze
Inguna



Tukums,talsi
119. Sēne Ilze




Rīga
120. Neesam jau no cukura Inese Skulte
Liene Berga
Jānis Šļahota
Atis Gartkevičs

Rīga
121. Šaubu nav Māris Puriņš
Aija Puriņa



Cēsis
122. Dita Štefenhagena, Normunds Štefenhagens, Līga Kesmina, Raivis Kesmins Raivis Kesmins




Jelgava
123. Tālgājējas Ina Balgalve
Daiga Eiduka



Tukums
124. GREEN MOTORS/ŠKODA Ieva Siugale
Adriana Krūzmane



Iecava
125. AN15SEPEVLIKAES Līga
Evija
Kate
Estere
Arvis
Ikšķile
126. Ķauķu kalns Laima Kaufiņa
Evelīna Agneta Danenberga
Raivis Ēriks Danenbergs
Alekss Parez

Alūksne
127. Mīlestība Rolands Vecums Veco
Annija Apsīte



Riga
128. Orubi Imants
Ernests
Elza
Kristīne

Rīga
129. Ja ne tagad, tad 2 gadu pēc kārtas Māris
Evita
Paula
Gustavs
Elza Marija
Skaistkalni
130. Tamagučī Arvis
Baiba
Paula


Ikšķile
131. Superīgā Edīte




Rīga
132. M+S Māris
Sigita



Jelgava
133. Desu ciema zēni Jānis Bešmeņovs
Jānis Dāboliņš



Rīga
134. Labenieks Gints Zunde
Ieva Celma



Tukums
135. Juhuu Roberts Milbergs
Imants Orubs
Kristīne Oruba


Riga
136. Burunduki Renāte Keita Šēra Legzdiņa
Antra Dumbrovska



Tume

Vidējās distances pārgājiens

Nr. Komanda Sastāvs Pilsēta
1. Krūmiņi Nauris
Elīna



Saulkrasti
2. Veiklie kaķi Artūrs Krūmiņš
Anda Krūmiņa



Rīga
3. Fiksie gliemeži Gints
Evija



Sslaspils Novads
4. Brieži Roberts
Ieva



Rīga
5. MAHINATORI Alberts Laksis
Ainārs Laksis



Rīga
6. PVN MAHINATORI Helmuts Laksis
Dace Lakse



Rīga
7. Žuki Raivo
Ilze
Suns Peppe


Ventspils
8. Čīpučāpu čāpotāji Dāvis Bakanausks
Loreta Korna
Santa Korna
Gunārs Korns
Roberts Korns
Ventspils/rīga
9. Klinši Anta Klints
Modris Klints
Rojs Klints
Līva Stafecka

Rīga
10. Hehehe Kwkwk
Mwjw



Rīga
11. Beitikiņi Armands Beitiks
Žanna Beitika
Roberts Emīls Beitiks


Rīga
12. JOLKI Kapars Sausiņš
Inita Sīpola
Liena Dābola
Ojārs Dābols
Jānis Sausiņš
Rīga
13. Bambarboki Katrīna Hohberga
Jānis Bārda
Kārlis Bārda
Klāvs Bārda
Valters Bārda
Ikšķile
14. Ģimene brīvsolī Mārtiņš Salnājs
Elīza Kiršteina
Ernests Salnājs
Kristīne Salnāja
Anrijs Ralfs Hohbergs
Rīga
15. Priecīgie Marita Ozoliņa
Astra Breikša
Anita Barbane
Normunds Šibeiks
Irēna Šibeika
Rīga
16. Skanstes ceļotāji Oskars Silkalns
Iveta Silkalne
Žanete Silkalne
Elizabete Silkalne
Pēteris
Rīga
17. Rieksti Zane
Mārtińš



Rīga
18. Ar visām 4ām pa gaisu Dace
Ole-Suns



Tukums
19. LJ TEAM Jānis Ančs
Līva Jaudzeme



Jūrmala
20. Mēnestiņi Paula Jonāte
Mārtiņš Lellis



Rīga
21. Dadzis un viņa pavalstnieki Inese
Elvis
Linda
Dadzis
Anda
Rīga
22. Blēdīgie Baiba Dombrovska
Guntars Ozols
Zane Lāce
Aldis Baltalksnis
Ilze Zālīte
Rīga
23. Kalniem pāri Ervīns Strautiņš
Antra Strautiņa
Paula Strautiņa
Sanija Strautiņa
Ligita Cēlā
Riga
24. 3 Jelgavnieces Inese Reinicāne
Jana Vilciņa
Vita Vilsone


Jelgava
25. 7bros Aļina Semibratova
Deniss Semibratovs



Rīga
26. Zane K Zane Krasovska
Inese Reinicāne



Rāmava(Ciems), Ķekavas Pag.
27. Ki ki Sanda
Linda
Baiba


Rīga
28. Machinji Andris Mačevskis
Dzintra Rafaela Mačevska
Ieva Marta Mačevska
Paula Marija Mačevska

Jelgava
29. Kaķīši Marika Bumbiere
Ventis Ešenbergs



Jūrmala
30. STIPRIE Ina
Gunārs



Rīga
31. OKEI Ernests Solovjovs
Ilze Solovjova
Kristaps Solovjovs
Oļegs Solovjovas

Talsi
32. Onskuļi Māris Onskulis
Agneta Onskuli
Keita Lība Onskule
Sāra Onskule
Madara Onskule
Inčukalns, Siguldas Novads
33. Pļaviņi Mārtiņš Pļaviņš
Liene Pļaviņa
Keita Pļaviņa
Eva Pļaviņa
Elīza Pļaviņa
Rīga
34. Senči brīvsolī Mārtiņš Ješkevics
Beatrise Brikmane



Riga
35. Cibric Dace
Ance
Kārlis


Rīga
36. Stirnas Kristīne Mūrniece
Evija Vintere
Baiba Stālmane
Ilona Kuļbacka
Edīte Liepiņa
Rīga
37. Solis augšup Ināra Kūma
Lauma Černika



Jūrmala
38. Bermuda četrstūris Māris Graudiņš
Zane Krūmiņa Graudiņa
Marina Blašķe
Kristīne Pikunova

Rīga-Jūrmala-Ikšķile
39. Rūtiņa komanda Aigars
Laima
Anna Rūta
Iveta

Aizpute
40. "Pienā ir Spēks" Ivo Šteinbergs
Armands Kovaldins
Janeta Kovaldina
Ilze Bogdanova
Artūrs Bogdanovs
Smiltene
41. PRO! Linda Puķīte-Liniņa
Normunds Liniņš
Ainārs Fiļipovs
Agita Opmane
Ilze Ābele
Smiltene
42. Pienoieru iela Lauma Liepiņa
Andris Liepiņš



Tukums
43. #Unstoppable Kristīne
Tatjana



Rīga
44. Punkts uz i Kristīne Dumberga
Solveiga Lāce



Mārupe
45. Esi Sveiks!!! Elvijs Zauska
Baiba Dzērve



Smiltene
46. NTC Nazīši Ieva Mozgire
Evita Frančenko
Ina Neilande


Jūrmala
47. Raibie rudens optimisti Mareks
Irēna
Aleksejs
Maria
Buklovsku Ģ.
Ríga
48. Ģimenīte Mārīte Krūmiņa
Viktors Orubs



Rīga
49. NTC Nazīši Ieva Mozgire
Agnese Koha



Jūrmala
50. Ašie Inita Kriškovska
Gatis Miķelsons
Renārs Miķelsons


Rīga
51. Zaļais kurss Svetlana Sergejeva
Zanda Krūkle



Rīga
52. Tu kā, es kā... Tomass Zīverts
Ance Juitinoviča



Burtnieku Pagasts
53. Klibie rullē! Kaspars Kļaviņš
Kristija Kļaviņa
Kristians Kļaviņš
Beatrise Reiziņa

Rīga
54. Ieelpo Ilonda Lakševica
Emīls Kārlis Bičkovs
Marika Pazare
Roberts Pazars
Oskars Mileiko Un Matīss Mileiko
Ogre
55. Staigules Aija
Zane
Laura
Inga

Ādaži
56. Brave souls Jeļena
Adriāns
Amēlija
Alans

Jūrmala
57. Solo Ramona Markeviča




Rīga
58. Brave soul Ina
Ašers
Veronika


Jūrmala
59. Saldus meičas Astra
Evija
Līga


Saldus
60. Ķekavas Trijotne Henrijs Abakuks
Ğirts Abakuks
Zane Abakuka


Ķekava
61. G&J Gita
Jānis



Rīga
62. Liepa Linda




Sigulda
63. R$O Kārlis Luters
Rihards
Mārcis
Voldemārs
Edgars
Rīga
64. Gājēji Elīza Strautmane
Kristaps Balodis



Dobele
65. Komada D Zita Lapiņa
Maikls Dičkovskis



Rīga
66. Ronis&co Modris Zakarītis
Marta Zakarīte
Ronis


Iecava
67. Kur vilks, tur arī iesim! Nataļja Kartiševa
Mariss Zakarītis
Mārīte Kartiševa


Iecava
68. Burkāns Linda Barkāne
Uģis Barkāns



Rīga
69. Komisārs Peksis Pārsla Dambe
Jānis Rukšāns



Jūrmala
70. Lieliskie Kārlis
Evita
Artis


Rīga
71. Bezbailīgie II Linda
Edgars
Terentijs
Bonija

Jūrmala
72. Vilciņi Zaiga Silma
Jānis Silms
Renārs Silms
Maruta Silma
Roberts Antons
Mārupe
73. Ieelpo⚘ Kristīne Švekere
Keitija Melece
Matīss Mileiko


Rīga
74. Cilvēks un suns Ieva
Bono



Rīga
75. Taurenīši Ingars Timofejevs
Dinārs Vīksna
Elīna Kalniņa


Jelgava
76. Cosmos Anželika Dobrovolska
Aleksandrs Dobrovolskis
Aleksandra Švalkovska
Olga Labendika
Anna Osokina
Riga
77. Puka Irbe Treile
Emma Freidenberga
Emīls Akmeņkalns
Juris Freidenbergs

Riga
78. Melnie Gatis
Evija
Santija
Saimons

Rīga
79. Lecam pa vecam! Sanita
Dace
Danute
Inga

Riga
80. Žiperīgās Dita Kaša
Elza Upmane



Rīga
81. Hausbič Sanita Hausmane-Bičele
Artūrs Bičelis



Rīga
82. Es pati ar sevi Elina Pusvilka




Rīga
83. Kiš Miš ar rozīnēm Evita
Einārs
Emīlija
Hugo

Rīga
84. Ejam! Jānis Šperbergs
Mārīte Šperberga



Baltezers, Ādažu Novads
85. Talsu pauguraines Zaķi Līga Irbe
Dace Hartmane



Talsi
86. Ir iespēja pievienoties? Sandris
Sandris Majors



Vidzeme
87. ViZa Zane
Viktorija



Augšlīgatne
88. Ornitologi Alīna Arikāne
Harijs Bagdons
Līva Ignatjeva
Haralds Ežmalis

Rīga/ Carnikava
89. Gājēji Kārlis
Krišjānis
Karlīna


Dzidriņas
90. Rudā un citi zvēri Daumants Lagzdiņš
Zanda Lagzdiņa
Vineta Konrade
Gints Konrads

Rīga
91. Virši Ģirts Virsis
Sintija Virse
Zane Belinska


Rīga
92. Trollīši Solveiga Rolle
Raimonds Rollis
Elīna Lūcija Rolle
Ričards Rollis

Rīga
93. Veselības nomāktie Edgars
Anda
Roberts


Tukums
94. Pilnīgas kedas Anta
Ginta



Rīga
95. Mumiņi Zane Joja
Ģirts Joja



Saldus
96. Tūristi Dzintars Lindenbergs
Daina Arne
Dace Innus
Evita Mančinska
...
Pierīga
97. GubKoni Egors/timurs
Anna
Anna
Sergejs
Deniss
Rīga
98. IevZiedi Ziedonis
Ieva
Teodors
Edwards

Daugmales Pag. Ķekavas Nov. Latvija
99. McDonalds Elīna Konrade
Dins
Ralfs
Patrīcija

Rīga
100. pīrādziņi Imants
Agnese
Adrija
Inga
Luīze-Paula
Ropaži
101. NTC Nazīši Evita Francenko
Odrija Neilande



Jurmala
102. Alises galma prominences Valdis
Alise
Liāna


Baloži
103. Launkalne Jānis
Eva
Edijs


Smiltene
104. LBS Arta Vecvagare
Laura Lapsa
Elīna Ozola


Rīga
105. Baloža Ligzda Sintija
Kārlis
Dita
Mārtiņš
Līga
Rīga
106. Ceļa Kāja Dace Zvilna
Daiga Satika
Emīlija Skrastiņa
Alise Skrastiņa
Estere Satika
Saulkrasti
107. Kalnieši Juris Balandis
Everita Balande
Kristīne Vimba
Velga Vimba

Alūksne
108. Vienalga ejam Dace Cauce
Anita Apine
Madars Andrejs Apinis


Rīga
109. Ertmanīši Dadijs
Tinšens
Krista


Tīnūži
110. "Baltie lāči" Dainis Šulcs
Inguna Paula Šulce
Ernests Šulcs
Krišjānis Šulcs

Mārupe
111. Gurķīši Lāsma
Gints



Ogre
112. Dārza iela 1 Kaspars
Evita



Rīga
113. Gaujaslīču banda Renāra Milašs
Liene Andersone
Eva Daukste
Māris Dauksts
Inese Milaša
Sigulda
114. Pončiki Artis Opmanis
Krista Akmene



Rīga
115. Lecam pa vecam! Sanita Babure
Inga



Riga
116. Sīkie Kabači Kristaps
Agnese
Oto
Eva

Riga
117. Slinkie zaķi Ilze
Aigars
Nils
Edijs
Raivis
Ķekava
118. Vārnu ielas republika Roberts Bebrišs
Ineta Tannenberga



Rīga
119. 4 Svilpastes Ieva
Līva
Keitija
Madara

Mārupe
120. Rūķi Ingemārs Mūsiņš
Elīza Zane Grīna



Carnikava
121. Smile Creator Aleksandrs




Rīga
122. Medus Lacīši Aleksandrs M.
Judīte D.
Elvis L.
Katrīna Ž.

Saldus
123. NTC Nazīši Ainārs Frančenko
Rio



Jūrmala
124. Vai Vari Iveta B.
Roberts



Jūrmala
125. Ceļas Ciet Kaspars Cinis
Oskars Cinovics
Marika Eglīte
Māris Bērziņš

Rīga
126. Ceptie Tītariņi Inese
Sandija
Paula
Undīne
Arnis
Rīga
127. Divikapē Viesturs Rijnieks
Diāna Rijniece
Pēteris Rijnieks
Katrīna Rijniece

Rīga
128. Aktīvie sliņķi Maratkuls
Veronika



Riga
129. Kaplis Ernests
Kristīne



Rīga
130. Nūjo vesels Zinta Ziverte
Albīna Kalenda



Ventspils
131. Mīklainā meža gariņi Gita
Arnis
Andris


Rīga
132. Jumiķīši Gunta
Artūrs



Sigulda
133. Buki Rūdolfs
Agnese
Matilda
Roberts
Suns Maksis
Ozolnieki
134. G.O.E.R. Indra
Ojārs
Elizabete
Elīna

Rīga
135. LaNoSa Normunds Buķevics
Laila Buķevica
Santa Hibšmane


Tērvete
136. Bites Jānis
Vineta
Mārtiņš
Gothards Jānis
Elza
Inčukalns
137. Ogres_komanda_2 Liene
Laura
Kristīne
Edgars

Ogre
138. Veiklais ods Dace Zariņa
Laura Zariņa
Emīls Zariņš


Tukums
139. 2ŠF Maija Šteina
Madara Šteina
Gatis Feldmanis


Tukums
140. Zorro 4 Mareks Strihors
Vija Strihora
Svens Strihors
Suns Zorro :)

Tukums
141. Zaķu banda Viktors
Zane
Olivers
Roberts
Viktorija
Aizkraukle
142. Ozoputni Atis Putniņš
Iveta Putniņa



Ozolnieki
143. Agrita un Santa Agrita




Bauska
144. Savējie Inga Nutovca
Inga Nutovca
Antra Radziņa


Ikšķile
145. Jūras BULLIS Romāns Dambis
Romāns Dambis
Deivids Raiens Dambis
Keita Adriāna Dambe

Rīga
146. Saule Svetlana
Lotārs
Edvards


Ropaži
147. Saldē Jums Raivis
Liega



Jelgava
148. Žiperīgie ,, KO,, Inga
Andis
Endijs
Inga
Ralfs
Tukums
149. AZC Ivars
Edmonda



Rīga
150. Valaiņi Rodrigo
Rūta Valaine
Rebeka Valaine


Aizkraukle
151. RRK Rolands
Ingūna



Rīga
152. Meklējot Fredi Elīna L.
Reinis B.



Rīga
153. #brunetes Ilona Jermacāne
Evija Rubina



Jelgava
154. Dibenvāveres Agrita
Sančuks



Rīga, Bauska
155. Milzkalnes konusi Kristaps Zaļkalns
Kaspars Tamenieks



Milzkalne
156. Training Lab Ivars Juskevics
Betija Rudzīte Juskevica
Ivars Juskevics Jr


Riga
157. K24 Liene
Klavs
Klavs2


Marupe
158. Vesalā miesā,vesels gars! Ieva Strade
Ingrida Maculeviča



Ogre
159. KK-POWER Kristiāna Bērziņa
Kristīne Skudra



Tukums
160. vista un gailis Emīls
Liene



Jūrmala
161. suns nepalika mājās Valters Siliņš
Ilona Kapeika
Rudis


Ikšķile
162. Mazie eži Andis Stinka
Marta Anna Stinka



Ozolnieki
163. Jūras kraukļi Erika Olberkyte
Daiva Olberkyte Elstiņa
Artūrs Elstiņš
Emma Elstiņa

Rīga

Īsās distances pārgājiens

Nr. Komanda Sastāvs Pilsēta
1. Mes Ieva
Ralfs



Riga
2. Trīs Sarkangalvītes un Vilks Diāna Priede
Dārta Arta Medne
Anna Bērzabinde
Austris Priede

Rīga
3. Dod pieci un ejam! Anrijs Aumalis
Nora Briede
Sendija Rudzīte
Emīls Knops
Markuss Aumalis
Brocēni
4. Vārda dienas ballīte Anete Tone
Ivo Rubenis
Paula, Dans Toni
Enija Rubene
Rodrigo Rubenis
Babītes Novads
5. 3 špidrilkas un Ralfs Kristīne Freimane
Liene Salmane
Justīne Vecvagare
Ralfs Daniels Zeile

Rīga
6. Ķurķītis Ilmārs Gaidelis
Laura Gaidele
Olivers Gaidelis


Rīga
7. Graudiņi Evija Krūmiņa
Juris Graudiņš
Gustavs Graudiņš


Limbaži
8. A komanda Aigars Kručs
Sanita Lielkāja
Alise Kruča
Anta Kruča

Rīga
9. Divi zaķi mežā Līga
Elīza



Rīga
10. BITĪT` MATOS Inga Fjodorova
Vita Puriņa
Jeļena Lagzdiņa


Smiltene
11. Grauda Spēks Liene Pundore
Kate Danenberga
Lote Danenberga


Jelgava
12. Imposteri Normunds Dūcis
Laila Bankovska
Reinis Dūcis
Elīna Dūce

Mārupe
13. Tērauds Matīss Lācis
Natālija Lāce
Lins Lācis
Dārta Tīsa

Līgatne
14. Čempioni Agnija
Emīlija
Ronalds


Jūrmala
15. Kokin's family Aivis
Sintija
Raiens
Keita

Kandava
16. Anaņiči Ina Anaņiča
Denis Anaņičs
Maikls Niks Anaņičs
Alise Anaņiča
Hugo Anaņičs
Tukums
17. Acetons Lote
Katrīna
Brigita
Edgars

Rīga
18. “Taku staigātāji” Zita Liepiņa
Liene Davidovska
Guntars Dainis


Rīga
19. Jāņupe sporto Ieva
Tatjana
Kristina
Ralfs
Kristine
Riga
20. Jāņupe sporto 2 Inga
Ilze
Kristiana
Madara

Riga
21. Jāņupe sporto 3 Sigita
Solveiga
Agnese


Riga
22. 4A Andris Altroks
Ance Šulca
Annija Elizabete Altroka
Anna Šulca

Rīga
23. Circeņu banda Andis
Evija
Hovards
Elīza

Mārupe
24. Prieči1 Gunita Muskare
Inese Iesmiņa
Ziedonis Iesmiņš
Dace Lezdiņa

Priekuļi/ Cēsis
25. Prieči 2 Santa Iesmiņa
Dāvis Smelteris
Adele Lezdiņa


Priekuļi/cēsis
26. Kalniņi Enija
Andris
Patrīcija
Estere

Rīga
27. Bezbailīgie Lāsma
Kaspars
Normunds
Elena
Hugo
Jūrmala
28. Finky Agrita
Finkis
Lote
Martins

Rīga
29. Be Active Viesturs Sipčenoks
Zane Sipčenoka
Andra Rosicka


Grobiņa
30. LJL Jānis Grošteins
Laura Strunka
Liena Grošteina


Rīga
31. Ejam ēst Kristīne Cimdare
Inga Saksone



Rīga
32. EJ! Kristaps
Renāte



Rīga
33. KopāSpēks Līga
Artuss
Elīza


Tukums
34. Krasovski-Baloži Laura Balode
Jānis Krasovskis
Annija Krasovska
Anete Krasovska
Elza Anaņiča
Tukums
35. Mamuti Zigmunds Rībens
Anete Uljane
Gabriela Rībena
Gustavs Radels

Rīga
36. Bezbailīgie II Linda
Edgars
Terentijs
Bonija

Jūrmala
37. SK BJS Sergejs Andronovs
Jana Andronova
Bogdans Andronovs


Dreiliņi
38. Salčuki Mikus Salcēvičs
Evija Salcēviča
Elīza Salcēviča
Marta Salcēviča

Rīga
39. Vilciņš Aigars




Salacgrīva
40. Dodam smaidus par brīvu! Emīlija Gofmane
Marta Japina
Kristīne Lahančika


Rīga
41. 3 dāmas laivā Emīlija Gofmane
Marta Japina
Kristīne Lahančika


Rīga
42. Sportisti Laura
Edvards



Jūrmala
43. Rasma Kalniņa Rasma Kalniņa




Rīga
44. M3A Anna
Arsenijs
Artemijs
Maksims

Salaspils
45. Oskara komanda Andra Stelpa
Oskars
Raiens


Tukums
46. 4K Krista Lapiņa
Karlīna Lapiņa
Kaspars Bormanis
Katrīne Bormane

Rīga
47. H2 Inga Lukašinska
Aldis Lukašinskis
Marko Melderis


Rīga
48. Crazy terriers Alīna Sadovska
Ivars Getiņš
Lauma Tenase


Rīga
49. 5 KADRI Artūrs Balodis-Rozītis
Dana Balode-Rozīte
Kaspars Balodis-Rozītis
Iveta Veinberga
Reinis Veinbergs
Rīga
50. Oši dodas meža? Aigars Osis
Kristina Ose
Adrians Osis
Gabriela Ose

Rīga
51. Taku vilki Andrejs Sivuličs
Marks Sivuličs
Ralfs Sivuličs
Ieva Laganfelde

Rīga
52. Lāči Juris Lācis
Dace Lāce
Elīza Lāce
Ēriks Lācis

Mērsrags
53. Jūrmalnieki Normunds
Anda
Vita
Monta

Jurmala
54. Meža draugi Inese Tamsone
Marta Lara Leitāne
Leo Ričards Leitāns


Riga
55. Kellijas Laura
Ailisa



Rīga
56. Lēnā solī Salvis Smildzējs
Ieva Smildzēja
Odeta Smildzēja


Talsi
57. DEMA Edvards Paegle
Madara Diāna Salmane
Paula Ivanovaite
Vineta Salmane
Aiga Paegle
Tukums
58. Saulstariņi Agnese Pētersone
Lauris Pētersons
Kristians Pētersons


Tukums
59. Medņi Violeta Medne
Namejs Mednis
Romeo Mednis
Laine Rumpe

Kuldīga
60. Giļi Jana
Grigorijs
Emīlija
Amanda
Reinis
Jaunbērze
61. Sunshine Tatjana
Kristine



Riga
62. Pētnieki Sanita
Markuss
Līva
Miša
Mārtiņš
Rīga
63. Ģimenē ir spēks! Jana Streļņikova
Roberts Streļņikovs
Ričards Streļņikovs
Artūrs Streļņikovs

Riga
64. LAMA Eduards
Klim
Jaromir
Lama

Riga
65. Kaķi-mjau Gunta Raituma
Arnis Siliņš
Lūcija Smilškalne
Raimonds Jākabsons
Ģirts Siliņš
Rīga
66. Zvaigznes Inita
Annija
Sendija


Saldus
67. Bērnudārzs Ilze M.
Elīna M.
Kristīne R.
Emīlija Un Gabriela
Beatrise Un Armands
Rīga
68. Tukuma2vidusskola 6b klase Kristīne Upmane
Darja Degtjarenko



Tukums
69. Kalniem pāri Ervīns Strautņš
Antra Strautiņa
Paula Strautiņa
Sanija Strautiņa
Ligita Cēlā
Rīga
70. Ķemmes Kristaps
Matīss
Kristīne


Rīga
71. Ģimene - ķimene Paula Hamčanovska
Heidija Klāra Hamčanovska
Dace Hamčanovska
Igors Hamčanovskis

Augšlīgatne
72. Cilvēks un suns Ieva
Bono



Riga
73. RZG Raivis Mangūzis
Zane Mangūze
Gustavs Mangūzis


Rīga
74. Perspektīvie Artis Putenis
Marta Anna Putene
Sonora Rasa
Marlēna Eva Putene
Gunita Putene
Tukums
75. LEEVON Kristiāna Zeila
Enija Meļķe
Ieva Eida
Andris Balodis

Saldus
76. Karandaši Sarmite Muze
Oskars Feldmanis
Estere Feldmane
Ulrika Feldmane

Adazi
77. Rikas&Co Jēkabs
Katrīna
Marta
Dzintars
Marija
Rīga
78. Fjodorovu meitenes Vita Fjodorova
Leila Fjodorova
Simona Fjodorova


Jūrmala
79. Lēnie cilpotāji Maija
Rūdolfs
Rihards
Austra
Reinis
Rīga
80. Baložmāri Adrians Poreiters
Marts Poreiters
Dagnija Poreitere
Līga Lejiņa
Anna Lejiņa
Baloži
81. A Rafail
Daniels



Rīga
82. Bo un Harčo paliek mājās Andris
Liene
Santa
Renārs

Rīga
83. Rudensbitītes Esmeralda Vingre
Eli Vingre



Jūrmala
84. Resgaļi Viesturs
Gunita
Darta
Adrians
Jekabs
Riga
85. Lieliskais četrinieks ! Gints
Vineta
Zanda
Daumants

Rīga
86. Mistri Laura Mistre
Rūta Mistre
Madara Mistre
Mārcis Mistris
Brita (Suns)
Rīga
87. KaroliTeam Kaspars
Elīna
Gunārs


Rīga
88. Orca Ieva
Iveta
Osama


Lielvārdre
89. Ogres_komanda_1 Laura
Liene
Kristīne
Edgars

Ogre
90. Lauciņciems Katrīna Billerte
Katrīna Billerte
Līga Terēze Gaitniece


Ikšķile
91. Flēdermauši Toms
Karīna
Andis
Andris

Jelgava
92. BUSHIDO Mareks Lavrinovičs
Paula Miķelsone
Amanda Lavrinoviča
Vanessa Majore
Kristaps Vanags
Tukums
93. Diženā komanda Mārtiņš
Kristīne
Agris
Rihards

Jelgava
94. Bekona spuldzes Ernests
Karlīne
Marsels
Jēkabs
Edgars
Jelgava
95. "BRILLE" Mārtiņš
Monta
Alise
Toms

Rīga
96. Moru ģimene Emīls Mors
Līga Ščerbinska
Megija More


Riga
97. Mēs Elīna Zaļkalne
Elīna Zaļkalne



Milzkalne
98. Mēs Elīna Zaļkalne
Velta Tameniece



Milzkalne
99. Komanda_2021 Inese
Una
Pauls


Rīga
100. Trīs Evita Baumane
Iveta Trapedaha
Daniels Baumanis


Tukums
101. Jūrmalas Rūķīši Jānis Vaivods
Roberts Vaivods
Inese Vaivode
Gustavs Vaivods

Jūrmala
102. MPS Māris Liepiņš
Santa Bivbāne
Paula Liepiņa


Rīga
103. Oposumi Normunds
Guna
Amanda
Raivo

Rīga
104. AbiDivi Pēteris Šteinbergs
Vita Linde



Rīga
105. Pelmeņi Oļegs Pelmenis
Vita



Jurmala
106. Engures sportam Eduards Gūtmanis
Mārtiņš Gūtmanis
Santa Gūtmane


Rīga
107. Jaunpienācējas Ludmila
Jūlija



Jūrmala
108. Abc Sandis Virkstenis
Madara Teterovska



Rīga
109. Piecēlāmies Uldis
Laura



Jaunmārupe
110. Sarmo Sarmīte Spēlmane
Sarma Spēlmane



Riga
111. Lagzdiņi Aija Lagzdiņa
Lauris Lagzdiņš
Māris Lagzdiņš


Tukums
112. Zaļās vaveres Diāna
Annija



Tukums
113. Actiņi Aija Zariņa
Zigmārs Glazeikins
Kristaps Glazeikins


Tukums
114. Briedis&Co Kristers
Kate
Kaspars
Mārtiņš

Rīga
115. Rupuči Amelī
Gunita
Solomons


Rīga
116. ATK Agnese
Toms
Kārlis


Jelgava
117. Teddy Lauris
Inese
Kate
Gustavs
Līva
Mārupe
118. Dabas draugs Gabija
Reinis
Anete
Šēra

Rīga
119. suns nepalika mājās Ilona Kapeika
Valters Siliņš
Rudis


Riga
120. Fiksiki Edgars Rubenis
Guna Rubene
Līva Rubene
Keita Rubene

Pinki
121. Pekauši Aldis Pecka
Linda Pecka
Marta Pecka
Lelde Pecka

Jelgava

Nakts posma pārgājiens

Nr. Komanda Sastāvs Pilsēta
1. Team Degunradži Elīna Tolokonceva
Jurijs Tolokoncevs
Leonīds Tolokoncevs
Artūrs Tolokoncevs

Salaspils
2. Bērziņi Edgars Bērziņš
Krista Bērziņa
Emīlija Bērziņa


Tukums
3. Betoni Beata Lisecka
Antons Liseckis
Emīls Zālītis
Sanita Štrausa
Māris Priede
Rīga
4. 3 no Tukuma Inita Endzele
Jānis Kalniņš
Aneta Miķelsone


Tukums
5. Ūsīši Evita
Ivo
Monta
Samanta

Carnikava
6. Zaikas Luīze
Elīza
Anete


Rīga
7. IgluGlu Mārcis
Ieva



Roja
8. Rundāles meitenes Gita Muceniece
Evita Ozola
Māra Ļevčenko


Pilsrundāle
9. Ja no vilka bail, tad mežā neej Aldis
Rūdolfs
Haralds
Paula

Rīga
10. ProDavisBest Laura Strazdiņa
Dāvis Strazdiņš
Nora Dekere
Egils Strazdiņš
Inga Strazdiņa
Ogre
11. Anaņiči Ina Anaņiča
Denis Anaņičs
Maikls Niks Anaņičs
Alise Anaņiča
Hugo Anaņičs
Tukums
12. N Normunds
Ineta
Linda


Tukums
13. Beitikiņi Armands Beitiks
Žanna Beitika
Roberts Emīls Beitiks


Rīga
14. Lieliskais TRIO Inese
Atvars
Oskars
Puse

Rīga
15. Oimio Regīna Siksna




Rīga
16. Ģimene mes Ieva
Ieva



Riga
17. Skrienošie Lūši Māris Lūsis
Sandra Lūse
Ieva Lūse
Aigars Bērziņš
Zane Bērziņa
Tukums
18. A komanda Andis Tulinskis
Alīna Tulinska
Agnija Tulinska


Jūrmala
19. Ar visām 4ām pa gaisu Dace
Bella-Suns



Tukums
20. Dadzis un viņa pavalstnieki Inese
Elvis
Linda
Dadzis
Anda
Rīga
21. Banda Jūlija
Jūlija
Maksims
Ariana

Jūrmala
22. Vaserberga&Co Solvita
Madara
Santa
Gabriela

Riga
23. Aiziet! Daila
Kamilla
Tanja


Rīga
24. Vietējie Kristīne Antiņa
Gints Antiņš
Jasmīne Antiņa
Elza Antiņa

Tukums
25. Latvia TrailRace & Co Mārtiņš Freibergs
Ivars Adomens



Rīga
26. Mazkājiņas Marita Kreituse
Raimonds Kreituss
Paula Kreituse
Ralfs Kreituss

Salacgrīvas Pag.
27. KKkk Edgars Keirans
Dace Keirāne
Ralfs Keirans
Estere Keirāne

Tukums
28. Mežainīši Oksana
Markuss



Tukums
29. L2A2 Alīna Lazda
Artis Lazda
Sandra Lapsa Ārenta
Andis Ārents

Rīga
30. Smārde Agnese
Aija
Toms
Ineta
Egils
Tukums
31. Drupačrupuči Arta Jakobsone
Anete Katrīna Logina
Emīls Rezevskis
Kristaps Rosickis

Tukums
32. Trakās Vāveres un Rieksti Santa Koziorova
Baiba Raškovska



Jūrmala
33. Vāveres Ina Lībeka
Guntis Jāņpēters
Ilze Vēvere
Andris Vēveris

Talsi
34. Zebiekstes Dāvis Šneiders
Liene Alksnīte
Elīna Strauta
Lauris Strauts
Iveta Apse
Talsi
35. Drupačrupuči Anete Katrīna Logina
Emīls Rezevskis
Kristaps Rosickis
Arta Jakobsone

Tukums
36. Meža Baloži Kaspars
Anda



Rīga
37. Mo Mo
Amanda



Tukums
38. Mošķīši Dace Gulbe
Daniela Kavicka
Agris Pogrebnijs
Inga Ozola
Elīza Kupļauska
Kuldīga
39. Jautrīši Annemarija
Annemarija
Māra
Bruno Ramazs
Normans
Tukums
40. Meža fejas Baiba Asmiņa
Inese Zīriņa
Laura Siliņa
Ilze Asmiņa
Linda Būgaine
Tukums
41. Ekskluzīvās ar harzimu Sana
Ella
Stefanija
Krista
Filips
Engure
42. STRAZDIŅI RULLĒ Gunita Strazdiņa
Kellija Strazdiņa
Madara Strazdiņa


Tukums
43. Naktstauriņi Viktors Orubs
Mārīte Krūmiņa



Rīga
44. Pagaidi Logins Elvis
Edgars Cirītis
Intars Zondaks


Ogre
45. The Jansoni Valdis
Līva
Elīza
Emīls

Ulbroka
46. Jāņupe sporto naktī Ieva
Kristine
Agris
Ralfs

Riga
47. Jāņupe sporto naktī 2 Inga
Ilze
Kristiana
Madara

Riga
48. Medņi Gatis
Linda
Adriana
Amēlija

Džūkstes Pag.
49. Nakts raganas Anna Jenerte
Anna Proskurina



Mārupe
50. Trīs blondīnes Elīna Pļaviņa
Denisa Brauna Lapčinska
Anete Zunde


Tukums
51. Sarmītes Sarmīte #1
Sarmīte #2



Jelgava
52. Vētrainie Ogrēnieši Artis Lūsis
Rolands Tīss
Oskars Blathens


Ogre
53. Prieči 2 Santa Iesmiņa
Dāvis Smelteris
Adele Lezdiņa
Monta Agafonova
Nauris Agafonovs
Priekuļi/cēsis
54. Prieči1 Gunita Muskare
Inese Iesmiņa
Ziedonis Iesmiņš
Dace Lezdiņa

Priekuļi/cēsis
55. Doles banda Raivis Bartušauska
Ilze Bartušauska
Ralfs Bartušauskis
Toms Bartušauskis
Marta Bartušauska
Salaspils Nov.
56. SuperPiebalgi Daiga Piebalga
Sandris Piebalgs
Edgars Piebalgs


Ikšķile
57. Jāņtārpiņi Aiga Dombrovska
Emīls Dombrovskis
Gustavs Dombrovskis


Ogre
58. Rubeņi Valters
Lauris
Tatjana


Rīga
59. LAL Liene Atholde
Anita Gaile
Laima Hauka


Rīga
60. I&K Ilze
Kate



Tukums
61. LynxTeam Linda Loce
Zanda Lakstīgala Veilande
Ēriks Veilands
Līva Ruševica

Rīga
62. Jūrmalas Rūķīši Jānis Vaivods
Jānis Vaivods
Inese Vaivode
Roberts Vaivods
Gustavs Vaivods
Jūrmala
63. Lustes Ivars Liepiņš
Liene Liepiņa
Anna Liepiņa
Ernests Liepiņš
Ilze Sokolova
Tukums
64. Tenbergi Dace
Laura
Gustavs


Plieņciems
65. COLDdogi Emīlija Dravante
Antra Ķīsele
Laura Marta Casno
Edijs Klievēns

Rīga
66. Depo Inga Tramdaha
Toms Tramdahs
Miks Tramdahs
Krišs Tramdahs
Didzis Tramdahs
Engure
67. Par Oldzīti Zita
Raimonds
Valdis
Edmis
Viktorija
Rīga
68. Vecās Sintija
Agnese
Zane
Evija

Baldone
69. Meža Draudziņi#2 Martins Streihfelds
Arita Hausmane



Riga
70. Inga Inga Inga Šarakova

Kristīne Ķ


Rīga
71. Ev'Li Eva S.
Ligita G.s.



Tukums
72. Rimčiks Jānis
Santa



Rīga
73. The Terrorists Mairita Skudra
Sanda Veide
Ketlīna Ābelīte


Jelgava
74. Lecam pa vecam! Sanita
Dace
Danute
Inga

Riga
75. Pie Lienes Liene
Sandra Lunde
Jēkabs Lunde


Rīga
76. Suunto Team Latvia Māris Luberts
Līga Gaurilka



Rīga
77. Pleinicas Solvita Pleinica
Ketlīna Pleinica



Ventspils
78. Ābolu pīrāgs Elvis Teninsons
Ilze Teninsone
Guntis Rozenbahs
Māris Maksims

Baloži
79. Rikomašīn Oskars Grāvītis
Rihards Grāvītis
Sindija Podaviļņika


Rīga
80. LMC Gustavs Akimovs
Rihards Akimovs
Anete Akimova


Lapmežciems
81. Mikijs Māris Liepiņš
Markuss Liepiņš
Tīna Liepiņa
Robijs Gulbis

Krogsils
82. Bičhaus Artūrs Bičelis
Sanita Hausmane-Bičele



Rīga
83. Stendes Zaķi Eduards Mahts
Dace Skrastiņa
Marta Māra Skrastiņa
Pēteris Mahts

Stende
84. Sportisti Laura
Edvards



Jūrmala
85. Zviedri Madara
Guntars
Keita


Babīte
86. Gājēji Inga
Kristers



Rîga
87. 3 Pipari Gunta Roziņa
Rauls Roziņš
Samanta Roziņa


Salaspils
88. Cepumins Harijs Dombrovskis
Olivers Dombrovskis



Ogre
89. 3 jautras Lācenes ar Lāci Inga Krastiņa
Ilze Ence
Katrīna Missa
Ivo Brencis

Piņki
90. Murīši Vikentijs Rumjancevs
Jānis Dakša
Marta Šteinberga


Saldus
91. Žiperi Dzintars Kauliņš
Aivita Kauliņa
Jeļena Hodakovska
Danils Migunovs
Adelīna Migunova
Tukums
92. Upes ceļa vaļi Dainis
Dominiks
Inese
Rebeka
Melānija
Jelgava
93. Fanēriji Ričards
Aija
Igors
Dāvis

Dobele
94. DEKA Dace Eihvalde
Evija Eihvalde
Kristiāna Paula Eihvalde
Adriāna Anete Eihvalde

Dobeles Novads
95. Z-team Edgars Zaicevs
Ivars Liepiņš



Ķekava
96. ❤️ Ieva Liepiņa
Katrīna Biedrīte
Ieva Biedrīte
Pēteris Biedrītis

Jelgava
97. Marko team Iveta Kalēja
Marko



Tukums
98. Kūpera saimnieki Imants Pastors
Aija Pastore
Ināra Maļinovska
Normunds Maļinovskis

Tukums
99. Meža feja 2 Kristiana R.




Tukums
100. Bārbaļi Dārta Bārbale
Rodrigo Bārbalis
Emīlija Bārbale
Regnārs Bārbalis

Jūrmala
101. Bārbaļi Dārta Bārbale
Rodrigo Bārbalis
Emīlija Bārbale
Regnārs Bārbalis

Jūrmala
102. B&R Roberts Vavočka
Beatrise Līva Bebriša



Jelgava
103. Sunči Alise Malinovska
Alise Malinovska
Saya
Kalipso

Rīga
104. Mighty Fluffy team Elīna Ripa
Edvīns Atvars
Jekaterina Romaņenko
Niklāvs Rožkalns
Juris Savčenko
Jelgava/rīga
105. Smelteri Linda
Hitešs



Rīga
106. Susuriņi Sarmīte Jermolova
Dmitrijs Jermolovs
Anrijs Lizaks
Klinta Purniņa
Kristīne Laure-Mutule
Rīga
107. Bekas Rasma Valdmane
Lāsma Užane



Jūrmala
108. Skudriņas Oļegs
Ieva
Roberts
Bruno

Saldus
109. Bossiki Ligita Kārklińa
Agnese Pastuhova



Sigulda
110. ALI Aivars Linkevičs




Rīga
111. Lēnie Ilze Kravale
Markuss Kravalis
Kristiāns Makārovs


Tukums
112. Kopā jautrāk. Mārīte Konošonoka
Agnese Hofmane



Tukums /jūrmala
113. We DID Dace Liepiņa-Zusāne
Dace Liepiņa-Zusāne
Ivars Matīss Ernšteins
Dace Ernšteine

Tukums
114. Baltiņi Lāsma Baltiņa
Ernests Baltiņš
Rihards Baltiņš
Edgars Baltiņš

Jūrmala
115. L&E Līga
Emīls



Rīga
116. Divpadsmitpirkstu zarna Arnolds Timma
Monta Vilnere
Andžejs Rumjancevs
Arnis Carjovs
Guna Boikova-Eglīte
Sigulda, Rīga
117. The Cauldron Eriks Tkacevs
Vadims Melniks
Viktorija Melnika


Riga
118. Jūrmalas Asari Jānis Birģelis
Ligita Leitlande



Jūrmala
119. Žiperīgie ,,KO,, Inga Kauliņa
Andis Kauliņš,
Inga Onskule, Ralfs Onskulis
Endijs Kauliņš
Renārs Onskulis, Kārlis Onskulis
Tukums
120. Murkšķi Jurģis
Elizabete
Līna
Rojs
Amanda
Jūrmala
121. Roderti Ansis Roderts
Jana
Arturs
Arvils
Lūkas
Mārupe
122. Šokolādes jūras zvaigznes Zane
Edgars



Rīga
123. Spruksti Ansis Kalvis Martinss
Agnija Saprovska



Jūrmala
124. Zvejnieki Marina Ribaka
Semjons Ribaks
Jegors Husnutdinovs
Nadežda Ribaka
Inga Husnutdinova
Salaspils
125. Salaspils optimisti Stepans Šepeļovs
Jana Šepeļova
Andrejs Šepeļovs
Alisa Husnutdinova
Jekaterina Ivanova
Salaspils
126. BBKBB Ieva Brigmane-Briģe
Māra Kaupmane
Andis Brigmanis-Briģis


Riga
127. Ej tu nost! Indra Zilgalve
Lelde Āboliņa



Aizkraukle
128. Čiekuri Agnese
Jēkabs
Emīlija
Laila

Salaspils
129. Brēc, bet iet! Renārs
Diāna
Alise
Krišjānis
Matīss
Jelgava
130. Kaķi-mjau Gunta Raituma
Arnis Siliņš
Lūcija Smilškalne
Raimonds Jākabsons
Ģirts Siliņš
Rīga
131. Jambiani Kristīne
Dace



Rīga
132. Flēdermauši Aldis Pecka
Lelde Pecka
Marta Pecka
Linda Pecka

Jelgava
133. Edvīns Helmanis
Vita Helmane
Dace Ceriņa
Gints Fjodorovs
Vita Fjodorova
Tukums
134. Rakamakafon Andris
Elīna



Jelgava
135. Just do it. Rita Saltuma
Oskars Saltums
Ieva Saltuma
Emīlija Saltuma

Jelgava
136. Naglotāji Līva Truhņēviča
Emīls Anšancs
Irma Dzene


Kandava
137. Iekrāvēji Laura Anšance
Uldis Vizulis
Gita Agapova
Ance Leja

Kandava
138. Viens pats mežā Aldis Bohāns
Aldis Bohāns



Lapmežciems
139. Hat Trick Lauma Vilciņa
Ģirts Dzedzels



Rīga
140. Night Boys Band Sir Alex
Misters Vladislavs



Riga
141. Izmisušie Aleksejs Jevsejevs
Jūlija Jevsejeva



Riga
142. Nakts fūrijas Diāna Ostreiko
Olga Djatčina
Jūlija Andropova
Olga Rokityanskaya

Rīga
143. Fungi Ronalds Rets Režais
Elizabete Marija Režā
Lūkass Kārlis Režais
Pēteris Skrastiņš
Dace Skrastiņa
Mārupe
144. Laugales Guntra Laugale
Dzintra Laugale



Tukums
145. Nē nu jā Anete Pofziņa
Niks Podziņš
Elīna Skūlte
Auce Ježeka

Rīga
146. Bērziņi Juris
Daina



Tukums
147. Mitrofanovi Ingus
Rolanda



Riga
148. Mežā nav bailīgi Tatjana Lagzdiņa
Inga Faguciste



Rīga
149. Mazie Rońi Jānis Ronis
Inese Rone
Toms Ronis
Tīna Elizabete Rone
Kristiāns Ronis
Rīga
150. Meźa zvēri Annija Stepiņa
Baiba Stepiņa
Henrijs Stepiņš
Elvis Reinkops
Agnese Demitere
Rīga
151. Kustinam Pakaļas Juris Kukulis

Aiga Smirnova
Ralfs Gustavs Kukulis
Kārlis Miķelis Kukulis
Tukums
152. 3 pūces Oskars
Jolanta
Evija


Jūrmala
153. Kafijpupiņas Iveta Rezevska
Līga Liepiņa
Rita Kalniņa
Margita Dižbite
Kristīne Zviedre
Tukums
154. Miko Krista Sudāre
Jurģis Sudārs



Rīga
155. Ņikiņi Evita
Aleksandrs
Marats
Kārlis

Talsi
156. Piedzīvojuma meklētāji Andris Šteimanis
Sabīne Šteimane
Adrians Šteimanis
Gustavs Šteimanis

Jūrmala
157. Kafijpupiņu pielikums Liene Zeidenberga
Evita Veikša



Tukums
158. Pērnie Kastaņi Roberts Zile
Anna Aleksandra Fogele
Zane Eglīte-Fogele
Ilze Vērdiņa
Iveta Bojāre
Jūrmala
159. Gvantanamera Renārs
Maija
Džeisons
Kristīne

Rīga
160. R Regīna




Carnikava
161. Savējie Armands Kalnozols
Elīna Kalnozola
Māris Antiņš
Raivis Ābele
Kārlis Kalnozols
Tukums
162. PIN Ilvars Ruņģis
Pēteris Sergējevs
Namejs Dambergs


Tukums Nov.
163. Vīle Viesturs
Elīna



Tukums
164. Ezīts miglā Rita Jansone
Andis Užulis



Carnikava- Jēkabpils
165. Jūras zirgi. Rūta Rēzija Rupeika
Ilze Balode



Ventspils
166. AigarsAigars Aigars
Aigars



Sigulda
167. Gaudojošie vilki Toms Viekals-Gasjūns
Armins Gasjūns
Elīza Viekale-Gasjūne
Sandra Viekale-Gasjūne

Jelgava
168. T-Street Viktors Rūsa
Karīna Krista Sproģe



Tukums
169. Zemāk kā Šveicē Tīna Spektore
Sanita Spektore



Riga
170. Liesma Jānis Ilmanis
Signe Birkenberga
Harijs Ilmanis
Dzintra Ilmane

Tukums
171. Cukur bērniņi Emīlija
Lote
Zbigņevs
Gustavs
Jolanta
Rīga
172. R&K Regīna
Karīna



Jūrmala
173. Klijāns Laima Mežaraupa
Marta Mežaraupa
Ainārs Bonka
Edgars Šubrovskis

Rīga
174. Mārbaloži Marts Poreiters
Adrians Poreiters
Dagnija Poreitere
Līga Lejiņa
Anna Lejiņa
Mārupe
175. Nazīši Margarita
Normunds
Darels
Beāte

Rīga
176. Jasmīni Juris Gudēvics-Liepiņš
Līga Gudēvica-Liepiņa
Luīze Gudēvica-Lielpiņa


Cēsu Novads
177. Mēs nepazudīsim! AT
JT



Jūrmala
178. KAIMIŅI Andis
Kārlis
Līga


Riga
179. Pūru ģimene Ivo
Jana
Irina
Mišela

Jūrmala
180. Plieņciema banda Marks Oborskis
Bruno Oborskis
Edmunds Oborskis
Pārsla Baško
Baiba Bīviņa
Rīga
181. BUSHIDO Mareks Lavrinovičs
Dzintars Dombrovskis
Raitis Klāvs
Oskars Skarbovskis
Adrians Olants
Tukums
182. LILO Linards Niks Baltiņš
Imanta Dekmeijere
Ojārs Baltiņš


Rīga
183. Cirkulī Agnese Strāķe
Gatis Backāns
Zane Anševica


Ugāles Pagasts
184. Mazīši Evija Daņilova
Edijs Daņilovs
Estere Anna Daņilova


Ropažu Novads
185. Gulbju ģimene Egils Gulbis
Madara Gulbe
Līva Gulbe 7 Gadi
Roberts Gulbis 9 Gadi

Jūrmala
186. Nav Indra Būmane




Tukums
187. Ev'Li+++ Es
Inga M.
Diāna S.
Ivita M.
Pēdējā Brīža Lēmums...
Tukums
188. Mihailovi Almands Mihailovs
Arkādijs Mihailovs
Arvils Mihailovs


Rīga
189. Cukur mammītes Emilija
Lote
Anna
Jolanta

Rīga
190. Cukur tēviņi Zbigņevs
Alens
Gustavs


Rīga
191. Ja mēs daram-tad mēs varam:) Aigars
Kristīne
Evelīna
Evita
Amanda,emīlija.
Rīga/tukums
192. Drakoni Liene Geidane
John Stanton



Rīga
193. Tomass Tomass




Mārupe
194. Viens par visiem, visi par vienu! Zita Zariņa
Ēriks
Evita
Suns Marko

Riga
195. Tukuma 2.vidusskola Marko
Klases Biedri Un Skolotaja



Tukums
196. Tukuma 2.vidusskola. 6 b klase. Kristīne Upmane
Ronalds Stivriņš



Tukums.
197. Trakie Madara
Andris



Rīga
198. Bebru ģimene Agris Ritenis
Andrejs Ritenis
Alise Ritene
Andris Ritenis
Agnese Ritene
Tukums
199. Skaistie Inga Puķe
Edmunds Sirmais
Aldis Puķe
Anna Ritene
Andrejs Ritenis
Tukums
200. T2v 6.b Kristīne Upmane




Tukums
201. Iesācēji Viesturs
Sintija



Tukums, Ragaciems
202. T2v-sk, 6.b Daira
Miks
Daniels


Tukums
203. Gliemeži Klēra
Edīte



Tukums
204. T2v.6b Kristiāna
Līga



Tukums
205. VISURGĀJĒJI Klāvs Kristians Jonušs
Reinis Renārs Jonušs, Inga Jonuša, Valdis Jonušs
Roberts Laukmanis
Rūdis Rūdolfs Sniedziņš, Pauls Pēteris Sniedzi

Tukums
206. VISURGĀJĒJI Klāvs Kristians Jonušs
Reinis Renārs Jonušs, Inga Jonuša, Valdis Jonušs
Roberts Laukmanis
Rūdis Rūdolfs Sniedziņš, Pauls Pēteris Sniedziņš
Mārcis Sniedziņš, Inga Sniedziņa
Tukums
207. T2 v.6b Kristīne Upmane
Gusts Upmanis
Jēkabs Upmanis


Tukums
208. Log-in-i Andris Logins
Kristīne Logina
Kristers Jānis Logins


Tukums
209. Katz draudziņi Kaspars
Anna
Igors
Elita
Marina
Riga
210. Olbiši Dana
Gints
Alise


Rīga
211. Sikspārņi Ruta
Mieze
Imants
Miezis

Saldus
212. Jāņtārpiņi Madara Vēvere
Arvis Volants
Evita Jirjena
Reinis Jirjens

Jaunjelgava
213. Plāni mati Gatis Gailītis
Dārta Skrastiņa
Katrīna Skrastiņa


Rīga
214. Radiņi Antra Erzama
Uģis Erzams
Dace Apine
Māris Krūmiņš
Lāsma Un Mikus Komarovi
Tukuma Novads
215. Zuzīši Māris Hincenbergs
Ilze Hincenberga
Lizete Hanna Hincenberga


Mārupe
216. Uzvisiemlaikiemslēgts Oksana
Ilona
Marika


Rīga
217. T2V 6. b Kristīne Upmane
Ralfs Sakniņš



Tukums
218. Ies@cēji Viesturs
Sintija



Tukums, Ragaciems
219. Ev'Li'Ge Eva S.
Ligita G.s.
Gerda P.


Tukums
220. Knopītes Toms
Evija
Hanna
Miķelis

Bērvircava
221. Tās pašas stirnas Vēsma Kaņepe
Aira Šmite
Ilze Grigore


Tukums
222. M+S Māris
Sigita



Jelgava
223. Vilki,viltotie zaķi un citi zvēri Baiba Frišenbrūdere
Mario Frišenbrūders
Anita Janemane
Irēna Miķelsone
Badijs
Tukums
224. LILO Linards Niks Baltiņš
Ojārs Baltiņš
Imanta Dekmeijere
Edvards Kārkliņš
Jēkabs.
Rīga
225. Peipiņi Līga
Sanita
Āris
Elīza
Evelīna
Svēte
226. Peipiņi Līga
Sanita
Āris
Elīza
Evelīna
Svēte
227. Marko Iveta
Dina



Tukums
228. Marko Iveta
Dina Zūdiņa



Tukums
229. Mii Ivonna Dāboliņa
Mārtiņš Laukmanis



Milzkalne
230. Ķirsītis Inese Miķelsone Strautniece
Agita Trokša Grāvīte
Daiga Holšteina
Airita Andersone
Normunds Holšteins
Jaunpils
231. Actiņi Zigmārs Glazeikins
Aija Zariņa



Tukums
232. Ķirsītis2 Dainis Andersons
Jānis Strautnieks
Agris Grāvītis
Indra Arbidāne
Ivars Arbidāns
Jaunpils
233. Disko L Ingars Liepiņš
Kristīne Liepiņa
Sandis Liepiņš
Lauma Liepiņa
Diāna Liepiņa
Smārde
234. Desu ciema zēni Jānis Bešmeņovs
Jānis Dāboliņš



Rīga
235. Fossa Sandija
Ričards
Loreta
Laura

Rīga
236. Plēsoņas Kristaps E
Nauris D (Nav Bijis Aktīvs)
Kristīne D


Riga
237. Varenais četrinieks Uģis Baltuška
Anna Frolova
Diāna Protizāne
Mikeila Protizāne

Jelgava
238. Divatā Madara Rebaine
Inese Lazdāne



Tukums
239. Lienes Liene




Riga
240. Plēsoņas Plēsums
Artūrs
Lelde


Tukums
241. Marinējumi Roberts
Martins
Uģis
Sigita

Ozolnieki
242. Siļķes kažokā Kārlis
Normunds
Ivo


Ozolnieki
243. Buljons Liene
Katrīna
Anita


Ozolnieki
244. Soļanka Baiba
Elizabete
Dace


Ozolnieki
245. Galerts Līva
Liene
Artuss
Ance

Ozolnieki
246. Rum&Cola Estere
Regnārs
Hugo


Ozolnieki
247. Ine-Lor-A Alise R
Inese R
Loreta R


Tukums
248. Volvo Tukums Saulcerīte Šišlo
Vitauts Kļujevs



Tukums
249. Juhuu Roberts Milbergs
Kristers Milbergs



Riga
250. KAS Kristaps
Arta
Sofija


Rīga
251. Lapsas Gustavs Plataiskalns
Andra Rutkēviča
Oskars Plataiskalns


Rīgā