Dalībnieki

Dienvidu zona 28.09.2021. – Piņķi, Mārupes novads

Nr. Vārds Grupa Skola Komanda
1. Marija Apacka U12S Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola Arkādija
2. Linda Auziņa U18S Rīgas Angļu ģimnāzija Sporta skola Arkādija
3. Diāna Bičkovska U16S Rīgas Ostvalda vidusskola Arkādija
4. Anrijs Bitenieks U12V Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola"
5. Jānis Caune U12V Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola"
6. Valērija Curikova U18S Rīgas 10. vidusskola Sporta skolas “Arkādija”
7. Kirils Cvetkovs U14V Rīgas Valsts 3. ģimnāzija Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
8. Jana Dolgiļeviča U18S Rīgas Valsts 3. ģimnāzija Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
9. Aziza Donova U16S Rīgas Valsts vācu ģimnāzija SS Arkādija
10. Rebeka Draudiņa U18S Mārupes Valsts ģimnāzija SS “Arkādija”
11. Undīne Dukse U12S Babītes vidusskola SS Arkādija
12. Ralfs Dzosens U16V Ogres novada sporta centrs
13. Amanda Eihmane U16S Ziemeļvalstu ģimnāzija Sporta skola Arkādija
14. Alens Ermanis-Marčenko U12V Motosports Racing Team
15. Matīss Oto Filippovs U18V Murjāņu sporta ģimnāzija Siguldas Sporta skola
16. Valters Gaišais U14V Rīgas Daugavgrīvas vidusskola SS Arkādija
17. Olivers Ģigulis U12V Pamatskola "Rīdze" Rīdze
18. Kristīne Hauka U14S Rīgas Valsts 3. ģimnāzija Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
19. Hugo Jermaks U14V
20. Teo Jermaks U12V
21. Alise Marija Josta U18S Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Rīgas Valsts 3.ģimnāzija
22. Arsēnijs Kadiševs U20V Sporta skola "Arkādija"
23. Dārta Knēziņa U12S Pamatskola "Rīdze" Rīdze
24. Matīss Kubliņš U12V Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola"
25. Kristiāna Kudle U14S Rīgas Valsts 2. ģimnāzija Sporta skola Arkādija
26. Kristers Kudlis U16V Rīgas Valsts 2. ģimnāzija Sporta skola Arkādija
27. Alise Kuzmina U18S Rīgas Valsts 3. ģimnāzija Rīgas Valsts 3.ģimnāzija
28. Artūrs Liepa U20V Rīgas Hanzas vidusskola
29. Kārlis Liepiņš U18V Baldones vidusskola
30. Indra Mackeviča U18S Ogres novada sporta centrs
31. Artūrs Madelāns U12V Rīgas 41. vidusskola Sporta skola Arkādija
32. Anastasija Močalova U18S Rīgas Imantas vidusskola SS Arkādija
33. Austra Ošiņa U16S Ziemeļvalstu ģimnāzija SS Arkādija
34. Rēzija Otomere U18S
35. Alise Petrova U18S Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Arkadija
36. Aleksandra Pikeringa U18S Rīgas Valsts 3. ģimnāzija Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
37. Anna Olīvija Riekstiņa U14S Ziemeļvalstu ģimnāzija Arkādija
38. Jānis Riekstiņš U18V Rīgas Franču licejs SS Arkādija
39. Gustavs Ēriks Rupais U14V Rīgas Valsts 3. ģimnāzija Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
40. Lukass Sandness U12V Rīgas Valdorfskola Sporta skola Arkādija
41. Einards Šauriņš U16V Baldones vidusskola
42. Karlīna Savicka U18S Rīgas Valsts 3. ģimnāzija Rīgas Valsts 3.ģimnāzija
43. Adrians Šiļins U16V Āgenskalna Valsts ģimnāzija Sporta skola Arkādija
44. Tīna Spektore U20S Rīgas Valsts 3. ģimnāzija Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
45. Lenarts Straume U12V Mārupes novada Salas sākumskola SS Arkādija
46. Kārlis Stukāns U18V Ogres novada sporta centrs
47. Markuss Mārtiņš Svīķia U14V Rīgas Valsts 3. ģimnāzija Rīgas Valsts 3. ģmnāzija
48. Aleksis Tērauds U12V Rīgas 41. vidusskola Sporta skola "Arkādija"
49. Elīna Vahere-Abražune U12S Rīgas Centra humanitārā vidusskola Rīgas Centra humanitārā vidusskola
50. Emīlija Vahere-Abražune U16S Rīgas Valsts 1. ģimnāzija SS Arkādija
51. Niks Vanuška U18V Baldones vidusskola
52. Elizabete Vasiļjeva U12S Pamatskola "Rīdze" Rīdze
53. Alfs Vilcāns U16V Baldones vidusskola
54. Kārlis Vilnis-Vilnītis U20V Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola RNDV
55. Emīlija Zaķe U14S Rīgas Valsts 2. ģimnāzija Sporta skola "Arkādija"
56. Kate Zaķe U16S Rīgas Valsts 2. ģimnāzija Sporta skola "Arkādija"
57. Melānija Zālīte U14S Ķekavas vidusskola

Ziemeļu zona 30.09.2021. – Pauku priedes, Valmiera

Nr. Vārds Grupa Skola Komanda
1. Merisa Akmentiņa U12S Alūksnes pilsētas sākumskola Alūksnes pilsētas sākumskola
2. Ieva Balane U12S Alūksnes pilsētas sākumskola Alūksnes pilsētas sākumskola
3. Sanija Monta Balode U12S Alūksnes pilsētas sākumskola Alūksnes pilsētas sākumskola
4. Renāte Beļājeva U18S Valmieras dizaina un mākslas vidusskola Sporta klubs Ašais
5. Roberts Žanis Bete U16V Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
6. Kristīne Brunere U20S Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
7. Reinis Hugo Brūvelis U16V VGV-AC individuāli
8. Annija Cercina U12S Cēsu Pilsētas vidusskola Sporta klubs Ašais
9. Roberts Cercins U16V Cēsu Valsts ģimnāzija Sporta klubs Ašais
10. Nils Ciglis U20V Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
11. Dārta Cipule U14S Cēsu Valsts ģimnāzija Sporta klubs Ašais
12. Ernests Dambis U12V Alūksnes pilsētas sākumskola Alūksnes pilsētas sākumskola
13. Reinis Feldmanis U18V
14. Harijs Felkers U14V VGV-AC VGV-AC
15. Kristaps Garančs U16V Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
16. Roberts Glazers U18V Eiropas Tālmācības vidusskola Sporta klubs Ašais
17. Teodors Godiņš U14V Cēsu Valsts ģimnāzija Sporta klubs Ašais
18. Paulis Pēteris Janovs U20V Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
19. Dāvis Kalniņš U16V Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
20. Eleonora Kristiana Labsvīra U14S Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
21. Paula Leimane U14S Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
22. Mikus Lembergs U20V Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
23. Jānis Elmārs Liniņš U18V VGV-AC VGV-AC
24. Paula Lucāne U20S Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
25. Keita Marcinkēviča U14S Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
26. Maksis Mārtiņsons U14V VGV-AC VGV-AC
27. Matīss Martinsons U16V Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
28. Egija Mihailova U14S Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola Sporta klubs Ašais
29. Elza Niklase U18S Valmieras dizaina un mākslas vidusskola Sporta klubs Ašais
30. Karlīna Ošāne U12S Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
31. Mikus Ozols U12V Alūksnes pilsētas sākumskola Alūksnes pilsētas sākumskola
32. Kristaps Paio U16V Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
33. Stella Paltiņa U14S Cēsu 2. pamatskola Sporta klubs Ašais
34. Marta Luize Pētersone U16S Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija Scott Running Latvia/Matisons Runner's Club
35. Dominiks Pētersons U12V Valmieras Pārgaujas sākumskola Matisons Runner's Club
36. Laura Petrovska U14S Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
37. Estere Piksone U14S Priekuļu vidusskola Sporta klubs ASM
38. Kate Pilsētniece U12S Alūksnes pilsētas sākumskola Alūksnes pilsētas sākumskola
39. Elīza Pole U14S Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
40. Līva Puriņa U18S Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija ''Burkānciems un Ko''
41. Lukass Pušņins U16V Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
42. Luīze Rajecka U14S Cēsu 1. pamatskola Sporta klubs Ašais
43. Elza Skulme U12S Alūksnes pilsētas sākumskola Alūksnes pilsētas sākumskola
44. Emīls Straume U12V Alūksnes pilsētas sākumskola Alūksnes pilsētas sākumskola
45. Sandijs Suhānovs U20V Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
46. Reinis Teters-Teterovskis U12V Alūksnes pilsētas sākumskola Alūksnes pilsētas sākumskola
47. Rihards Teters-Teterovskis U12V Alūksnes pilsētas sākumskola Alūksnes pilsētas sākumskola
48. Elīza Tropa U12S Alūksnes pilsētas sākumskola Alūksnes pilsētas sākumskola
49. Estere Ūzuliņa U16S Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
50. Francis Daniels Veģeris U20V Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
51. Maksis Maksimilians Veģeris U20V Siguldas Valsts ģimnāzija Siguldas Valsts ģimnāzija
52. Estere Volfa U18S Cēsu Valsts ģimnāzija
53. Oskars Zariņš U12V Alūksnes pilsētas sākumskola Alūksnes pilsētas sākumskola

Rietumu zona 05.10.2021. – Pārventas parks, Kuldīga

Nr. Vārds Grupa Skola Komanda
1. Laura Balandina U14S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola
2. Nikola Demčenko U14S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
3. Matiass Duburs U12V Kuldīgas Centra vidusskola
4. Lauris Eglītis U14V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
5. Ralfs Frāms U18V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
6. Mārtiņš Freimanis U16V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
7. Annija Gakina U12S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
8. Viesturs Gerke U16V Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ventspils novada BJSS
9. Markuss Graudelis U16V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
10. Kristīne Grīnberga U12S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
11. Edgars Grundmanis U16V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
12. Kristiāns Markuss Gunne U18V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
13. Elizabete Juhno U12S Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola
14. Ksenija Kairiša U14S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
15. Markuss Kairišs U20V VPKV VPKV
16. Tomass Kārkliņš U12V Kuldīgas Centra vidusskola
17. Fēlikss Klagišs U12V Kuldīgas Centra vidusskola
18. Armands Lagzdiņš U16V Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ventspils novada BJSS
19. Rihards Strads Laktiņš U12V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
20. Gusts Lapiņš U18V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
21. Beāte Līdaka U12S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
22. Imants Liekmanis U12V Kuldīgas Centra vidusskola
23. Aleksis Linkovskis U14V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
24. Hārdijs Māliņš U16V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
25. Matīss Miezītis U12V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
26. Anete Gailīte Mirjama U12S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
27. Olafs Mors-Zemītis U12V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
28. Harijs Munkevics U12V Kuldīgas Centra vidusskola
29. Elīza Prūse U12S Kuldīgas Centra vidusskola
30. Aleksis Prūsis U16V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
31. Sanija Rancāne U18S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
32. Anna Reimane U14S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
33. Marta Reivite U16S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
34. Alise Robežniece U14S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
35. Sanija Robežniece U18S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
36. Ralfs Roga U20V Liepājas Valsts 1. ģimnāzija Liepājas Sporta Spēļu Skola
37. Annija Roze U16S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
38. Diāna Sedliņa U16S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
39. Elisa Sileniece U14S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
40. Nora Skore U16S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
41. Karīna Slaviņa U14S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola
42. Anrijs Svilpis U18V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV
43. Lizete Vainovska U12S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola
44. Anastasija Veremeja U12S V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola
45. Mērija Megija Zabe U20S Liepājas Valsts 1. ģimnāzija LSSS
46. Kurts Žvīgurs U12V V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola VPKV

Austrumu zona 07.10.2021. – Vipingas mežs, Rēzekne

Nr. Vārds Grupa Skola Komanda
Nav neviens dalībnieks vēl pieteicies.